Jak na výběr sedací soupravy


Jak na výběr sedací soupravy, aby byla super místem pro relax? Chcete praktickou sedačku, která splní všechna vaše očekávání? Jde to! Co všechno si můžete navymýšlet na novou hvězdu vašeho obýváku, zjistíte v článku.

Kvalitní rozklad

Možnost rozkládání sedací soupravy není žádnou novinkou, ale již jsou pryč mezery mezi sedáky a rozkladem, do kterých vám hosté zapadnou. Aby vaši hosté neodjížděli s bolavými zády, pořiďte své sedačce kvalitní rozklad.

Úložný prostor

Ať máte malý či velký byt, každý úložný prostor se vždy hodí. Nekříží-li se toto řešení s nějakou další funkcí, po které byste toužili více, úložný prostor je jasnou volbou.

Polohování opěráků

Chcete se pohodlně opřít, ale nelíbí se vám vysoká záda sedačky? Skvělým řešením mohou být polohovací zádové opěráky nebo výsuvné opěrky hlavy.

Polohování sedáku

Toužíte si udělat u sledování televize či četby oblíbené knížky opravdové pohodlí, ale prostor vašeho obýváku nenabízí dostatek místa pro relaxační křeslo s podnožkou? Některé sedací soupravy nabízí i možnost úpravy sedáku do polohy relaxačního křesla, a to buď manuálně, či pomocí elektrického ovladače.

Modulární uspořádání sedací soupravy

Měníte často funkci sedačky? Když máte hosty, potřebujete hodně místa na sezení, a naopak během dlouhých zimních večerů si celá rodina ráda pohovíte na velkém otomanu? Pořiďte si sedací soupravu modulární, kterou budete moci vždy poskládat podle vašich aktuálních potřeb.

Snímatelný potah

Baví vás změna designu? Vybírejte sedací soupravu se snímatelným potahem a objednejte si ke své sedačce rovnou dva různé potahy.

Odolný potah

Líbí se vám sedací soupravy ve světlých odstínech, ale máte obavu, že taková kráska dlouho krásná nebude?  Vyberete-li správný potahový material, udržet čistotu nebude takový problém.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář

KONTAKTUJTE MĚ

TĚŠÍM SE NA SPOLUPRÁCI
Odeslat