Jak na výběr sedací soupravy


Chcete sedačku, která splní všechna vaše očekávání? Jak ji vybrat, aby byla praktická i pohodlá zároveň?

Rozklad, úložný prostor, polohování

Možnost rozkládání sedací soupravy není žádnou novinkou, některé sedačky nabízí i kvalitní rozklad na trpalé spaní. Ať máte malý či velký byt, úložný prostor se vždy hodí. Chcete se pohodlně opřít?  Skvělým řešením mohou být polohovací zádové opěráky nebo výsuvné opěrky hlavyChcete si udělat pohodlí, ale nemáte dostatek místa na relaxační křeslo s podnožkou? Některé sedací soupravy nabízí i možnost úpravy sedáku do polohy relaxačního křesla, a to buď manuálně, či pomocí elektrického ovladače.

Modulární uspořádání sedací soupravy

Měníte často funkci sedačky? Když máte hosty, potřebujete hodně místa na sezení, a naopak během dlouhých zimních večerů si celá rodina ráda pohovíte na velkém otomanu? Pořiďte si sedací soupravu modulární, kterou budete moci vždy poskládat podle vašich aktuálních potřeb.

Potah

Baví vás změna designu? Vybírejte sedací soupravu se snímatelným potahem a objednejte si ke své sedačce rovnou dva různé potahy. Líbí se vám sedací soupravy ve světlých odstínech, ale máte obavu, že taková kráska dlouho krásná nebude?  Vyberete-li správný potahový material, udržet čistotu nebude takový problém.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář

KONTAKTUJTE MĚ,

TĚŠÍM SE NA SPOLUPRÁCI
Odeslat