Jak na výběr sedací soupravy


Sedací souprava je často centrem obýváku, někdy i celého bytu. Je tedy potřeba ji vybírat s rozmyslem. Chcete sedačku, která splní vaše očekávání? Přečtěte si, co můžete chtít od sedací soupravy. 

Rozklad, polohování

Možnost rozkládání sedací soupravy není novinka. Některé sedačky nabízí i kvalitní rozklad na trpalé spaní. Ať máte malý či velký byt, rozklad se hodí.

Chcete se pohodlně opřít? Skvělým řešením mohou být polohovací zádové opěráky nebo výsuvné opěrky hlavy. Další možnost je relaxační křeslo s podnožkou. Některé sedačky nabízí i polohování jednotlivých míst k sezení.

Uspořádání sedací soupravy

Měníte často funkci sedačky? Když máte hosty, potřebujete hodně místa na sezení, a naopak během dlouhých zimních večerů si rádi pohovíte na velkém otomanu? Pořiďte si sedací soupravu modulární, kterou budete moci poskládat podle vašich aktuálních potřeb.

Potah

Baví vás změna designu? Pořiďte si rovnou dva různé potahy polštářů. Líbí se vám světlé sedačky? Dejte si pozor na výběr potahového materiálu.

Chcete-li sedačku, která bude splňovat více požadavků, obraťte se ideálně přímo na výrobce sedacích souprav. Každá firma nabízí jiné možnosti.