Kdo jsem a co mě ovlivnilo


Jsem freelancerka. Je to můj životní styl. Dělám, co mě baví. Znám své hodnoty a práce „na volné noze“ mi umožňuje žít podle nich.

O podnikání jsem začala přemýšlet na rodičovské dovolené. Bylo mi 24 let. Od samotné myšlenky k realizaci mě provázelo mnoho knih, kurzů a událostí. Přečtěte si, co mě zásadně ovlivnilo. 

Práce v obchodě s nábytkem

Od dětství jsem si kreslila a listovala časopisy o bydlení. Když jsem získala práci v obchodě s nábytkem, měla jsem pocit, že konečně dělám, co jsem vždy chtěla. Pěkné prostředí, práce s lidmi, navrhování interiérů v grafickém programu… to mě bavilo.

Rodičovská dovolená

Na rodičovské dovolené jsem začala hledat řešení, jak začít podnikat v projektování interiérů. Neměla jsem od koho se učit a k tomu jsme bydleli na malém městě. Vyhledávala jsem proto různé on-line kurzy a knihy.

Během rodičovské i po ní jsem absolvovala několik kurzů, které mě hodně zaujaly. Zásadně mě ovlivnil například kurz základů podnikání nebo on-line marketingu.

Nová práce

Možnosti, které nabízí on-line marketing pro malé podnikatele mě nadchly natolik, že jsem o tom všude mluvila. Slovo dalo slovo a přišla pracovní nabídka.

Náplní mé práce byla správa sociálních sítí vzdělávací a personální agentury. Po několika měsících jsem začala dělat stejnou službu i pro další firmy jako OSVČ. Svého snu o projektování nábytku a interiérů jsem se vzdala.

Podnikatelka

Spokojení podnikatelé, kteří díky on-line marketingu získávali nové zákazníky, mě motivovali k tomu, že jsem se dále vzdělávala.

Nyní je to 7 let, co se on-line marketingu věnuji jako freelancer. Nebylo to vždy jednoduché, ale stále mám radost z každého klienta, kterému můžu pomoci v podnikání.

Konzultantka

Aktuálně dělám pro své klienty hlavně konzultace zaměřené na rozvoj, podnikání a marketing.

Přečtěte si, co spolu můžeme během konzultace probrat.