Kdo jsem a co mě ovlivnilo


Jsem freelancerka. Je to můj životní styl. Dělám, co mě baví. Znám své hodnoty a práce „na volné noze“ mi umožňuje žít podle nich.

O podnikání jsem začala přemýšlet na mateřské. Bylo mi 24 let. Od samotné myšlenky k realizaci mě provázelo mnoho knih, kurzů a událostí, které mě formovaly.

Co mě v životě zásadně ovlivnilo?

Práce v obchodě s nábytkem

Od dětství jsem si kreslila a listovala časopisy o bydlení. Když jsem získala práci v obchodě s nábytkem, měla jsem pocit, že konečně dělám, co jsem vždy chtěla. Pěkné prostředí, práce s lidmi, navrhování interiérů v grafickém programu… to mě bavilo.

Mateřská

Na mateřské jsem začala hledat cesty, jak začít podnikat v projektování interiérů. Nikdo v okolí nepodnikal. Nebylo, od koho se učit. Bydleli jsme na malém městě. Vyhledávala jsem proto vhodné kurzy a knihy.

Během mateřské i po ní jsem absolvovala několik kurzů, které mě ovlivnily. Zásadně mě ovlivnil například kurz podnikání nebo on-line marketingu.

Nová práce

Možnosti, které nabízí on-line marketing pro malé podnikatele mě nadchly natolik, že jsem o tom všude mluvila. Slovo dalo slovo, přišla pracovní nabídka. Byla jsem v té době nezaměstnaná. Vzala jsem to.

Náplní mé nové práce byla správa sociálních sítí vzdělávací a personální agentury. Po několika měsících jsem začala dělat stejnou službu i pro další firmy jako OSVČ. Bohužel o projektování nábytku a interiérů takový zájem nebyl. Svého snu jsem se vzdala.

Podnikatelka

Ve výsledku mi to ani nevadilo. Spokojení podnikatelé, kteří díky on-line marketingu získávali nové zákazníky, mě motivovali k tomu, že jsem se dále vzdělávala.

Nyní jsou to 4 roky, co se on-line marketingu věnuji jako freelancer. Nebylo to vždy jednoduché, ale stále myslím pozitivně, jsem otevřená novým možnostem a mám radost z každého klienta, kterému můžu pomoci v podnikání.

Konzultantka

Protože rozjezd mého podnikání nebyl jednoduchý, oslovují mě nyní známí, které jsem inspirovala.

Začala jsem proto nabízet konzultace.

Také chcete podnikat, realizovat se nebo změnit přístup?

Během konzultace získáte mnoho informací a tipů.