Kdo jsem a co mě ovlivnilo


Zdá se to jako jednoduchá otázka, ale když se na tím více zamyslím, nedokážu přijít na jednoznačnou odpověď.
Jsem freelancerka. Je to můj životní styl. Dělám, co mě baví. Znám své hodnoty a práce „na volné noze“ mi umožňuje žít podle nich. O podnikání jsem začala přemýšlet na mateřské. Bylo mi 24 let. Od samotné myšlenky k realizaci mě provázelo mnoho knih, kurzů a událostí, které mě formovaly… Zamyslela jsem se tedy nad tím, které události byly ty zásadní.

Projektantka interierů

Od dětství jsem si kreslila miniaturní bytečky a listovala časopisy o bydlení. Když jsem získala práci v obchodě s nábytkem, měla jsem pocit, že je to ono. Obchod, práce s lidmi, design, grafické návrhy, to mě bavilo.

Mateřská

Na mateřské jsem začala hledat cesty, jak začít podnikat v projektování interiérů. Nikdo v okolí nepodnikal. Nebylo, od koho se učit. Bydleli jsme na malém městě. Vyhledávala jsem proto vhodné kurzy, knihy a on-line vzdělávání.

Věčná studentka

V tom čase jsem se dostala i na několik kurzů o on-line marketingu. Možnosti, které nabízí on-line marketing pro malé podnikatele mě nadchly natolik, že jsem o tom všude mluvila. Slovo dalo slovo a já získala nabídky na práci v marketingu. Bohužel o projektování nábytku a interiérů takový zájem nebyl. Můj sen o podnikání v této oblasti se pomalu rozplynul.

Podnikatelka

V konečné fázi mi to ani tolik nevadilo. Spokojení podnikatelé, kteří díky on-line marketingu získávali nové zákazníky, mě motivovali k tomu, že jsem se dále vzdělávala. Nyní je to už několik let, co se on-line marketingu věnuji jako freelancer. Nebylo to vždy jednoduché, ale stále myslím pozitivně, jsem otevřená novým možnostem a mám radost z každého klienta, kterému můžu pomoci v podnikání.

Konzultantka

Protože rozjezd mého podnikání nebyl jednoduchý, oslovují mě poslední dobou známí, které jsem inspirovala. Chtějí začít podnikat, změnit přístup, ukončit složité procesy, žít svobodněji a s důrazem na vlastní hodnoty. Během konzultace získají spousty informací, rad a doporučení pro rozjezd podnikání nebo změnu přístupu.

Ať chcete podnikat nebo potřebujete pomoci s marketingem, využijte mých zkušeností ve svůj prospěch! Těším se na váši zprávu či setkání.