Kdo jsem a co mě ovlivnilo


Zajímá vás, kdo jsem a co mě v životě zásadně ovlivnilo? Rozepsala jsem se o tom v článku.

Jsem freelancerka, marketingová specialistka. Dělám, co mě baví a vím, co chci. Práce „na volné noze“ mi umožňuje žít podle toho.

O podnikání jsem začala přemýšlet na rodičovské dovolené. Bylo mi 24 let. Od samotné myšlenky k realizaci mě provázelo mnoho knih, kurzů a událostí. V článku jsem se rozepsala o tom, co mě zásadně ovlivnilo. 

Práce v obchodě s nábytkem

Od dětství jsem si kreslila a listovala časopisy o bydlení. Když jsem získala práci v obchodě s nábytkem, měla jsem pocit, že konečně dělám, co jsem vždy chtěla. Pěkné prostředí, práce s lidmi, navrhování interiérů… to mě bavilo.

Rodičovská dovolená

Na rodičovské dovolené jsem začala hledat řešení, jak začít podnikat jako projektantka interiérů. Neměla jsem od koho se učit a k tomu jsme bydleli na malém městě. Vyhledávala jsem proto různé on-line kurzy a knihy.

Během rodičovské i po ní jsem absolvovala několik kurzů, které mě hodně zaujaly. Zásadně mě ovlivnil například kurz základů podnikání nebo on-line marketingu.

Nová práce

Možnosti, které nabízí on-line marketing pro malé firmy mě nadchly natolik, že jsem o nich všude mluvila. Slovo dalo slovo a přišla pracovní nabídka.

Náplní mé práce byla správa sociálních sítí vzdělávací a personální agentury. Po několika měsících jsem začala dělat stejnou službu i pro další firmy jako OSVČ. Svého snu o projektování nábytku a interiérů jsem se vzdala.

Podnikatelka

Spokojení podnikatelé, kteří díky on-line marketingu získávali nové zákazníky, mě motivovali k tomu, že jsem se dále vzdělávala.

Nyní je to 9 let, co se on-line marketingu věnuji jako freelancer. Nebylo to vždy jednoduché, ale stále mám radost z každého klienta, kterému můžu pomoci v podnikání.

Konzultantka

Aktuálně dělám hlavně konzultace zaměřené na základy podnikání, tvorbu webu a obsahový marketing. Potkat se můžeme on-line, v Českých Budějovicích nebo na Šumavě. Přečtěte si, co spolu můžeme probrat.

Autor fotografie: Zdeněk Kluibr – Portréty na Šumavě