Proč konzultaci se mnou


Jsem marketingová specialistka, freelancerka. Díky tomu, co jsem se naučila a uvědomila si, vám mohu předat užitečné informace a tipy.

Jsem náročná a mám ráda vše pod kontrolou. Věřím, že vždy je nějaká cesta. Proto nehledám výmluvy, ale raději možnosti. Díky tomu, co jsem si vyzkoušela, uvědomila si a naučila se, vám mohu předat užitečné informace a tipy. Co spolu tedy můžeme probrat?

Podnikání

Podnikavá máma

S podnikáním jsem začala po mateřské. Byla jsem čerstvě rozvedená a žila se synem v pronajatém bytě. Musela jsem se naučit vše perfektně organizovat. Potřebujete se naučit lépe plánovat? Nemáte ideální podmínky, a i přesto chcete podnikat? Naučím vás postupy, jak lépe organizovat a pracovat se svou energií. Některé z nich najdete také v tomto článku.

Podnikání v kreativní profesi

Kreativní profesi dělám už 15 let. Musela jsem se naučit dobře pracovat sama se sebou. Vyzkoušela jsem různé taktiky, jak být stále kreativní. Milujete svou práci, ale stále bojujete s produktivitou? Předám vám tipy, které jsem sama vyzkoušela.

Podnikání na volné noze

Na volné noze jsem skoro 7 let. Tento způsob podnikání má mnohá úskalí, o kterých jsem nic nevěděla. Učila jsem se za pochodu. Jste na volné noze, ale nemáte kolem sebe nikoho, kdo řeší podobné starosti? To, co jsem se naučila během své praxe, vám předám při konzultaci.

Podnikání v internetovém marketingu

Internetový marketing je velmi mladý obor. Klientům často vysvětluji, o co vůbec jde, než vůbec začneme spolupracovat. Přistupují k vám klienti s nedůvěrou? Nechápou, co děláte? Naučím vás lépe prezentovat služby a doporučím postupy, které jsem sama vyzkoušela.

Vzdělávání

Stále se vzdělávám. Čtu knihy. Zajímám se o novinky. Setkávám se specialisty. Poslouchám podcasty… Hledáte zdroje informací z oblasti podnikání, marketingu, osobního rozvoje nebo bydlení? Mám široký přehled. Doporučím vám zdroje informací pro vás vhodné nebo vám předám tipy, jak pracovat s informacemi.

Cenotvorbu

Měla jsem mnoho chybných přesvědčení o penězích, která jsem musela změnit. Učíte se způsobem pokus omyl? Nedaří se vám tak, jak byste chtěli? To, co jsem se naučila za posledních několik let, vám předám během konzultací.

Marketing

Tvorbu webu

Navštívila jsem mnoho konferencí a kurzů. Byla u tvorby webů mnoha klientů. Potřebujete nový web, ale nevíte, jaký typ webových stránek si vybrat? Mám přehled, jaké jsou možnosti. Co nevím, to obratem zjistím. Vím, na koho se obrátit. Předám vám tipy, které vám ulehčí rozhodování.

Výběr specialistů

Na projektech svých klientů jsem spolupracovala s mnohými specialisty – copywritery, specialisty na sociální sítě, grafiky, programátory… Hledáte ověřené odborníky pro váš on-line projekt? Pomohu vám vybrat takové, kteří mají zkušenosti v oblasti, ve které podnikáte.

Obsahový marketing

Obsahový marketing mě baví, protože je to způsob, jak získat nové klienty a budovat značku, při čemž nemusíte nikomu nic „vnucovat“. Chystáte se psát blog firemní nebo osobní, ale bojíte se, že u psaní nevydržíte? Pomohu vám vytvořit obsahový plán a dám tipy, jak vytrvat.

Texty na web

Přesto, že moji klienti obvykle čekali “pouhou” přípravu textů, naší spolupráci vždy předcházel brainstorming. Chystáte se psát texty na web, ale nevíte, odkud začít? Trpíte “profesní slepotou”? Během konzultace vám vysvětlím, jak o textech přemýšlet, aby oslovily vaši cílovku.

Přečtěte si, jak probíhala má spolupráce s Olgou, která řešila nový web.

Sociální sítě

O sociální sítě jsem se začala zajímat při mateřské. Chtěla jsem začít podnikat v místě, kde jsem skoro nikoho neznala. Od té doby uplynulo více jak 8 let. Nevíte, jaké sociální sítě vybrat pro svůj záměr? Dám vám několik doporučení, jak k nim přistupovat, než se pustíte do tvorby obsahu.

Našli jste svůj důvod, proč si domluvit konzultaci?

Napište mi na info@hankamikolasova.cz a domluvte se na termín schůzky.

Chcete o mně vědět ještě víc? Přečtěte si můj příběh.

Autor fotografie: Zdeněk Kluibr – Portréty na Šumavě