Služby


V oboru jsem desátým rokem. Začínala jsem s tvorbou obsahu na firemní stránky na Facebooku, psaním textů na webové stránky a článků do firemních magazínů. Postupem času jsem se dostala k tvorbě marketingových strategií a obsahových plánů

Co dělám


Aktuálně dělám hlavně konzultace zaměřené na tvorbu webových stránek a obsahový marketing. Nabízím také konzultace základů podnikání pro ty, co o podnikání přemýšlejí nebo s ním začínají. 

Možnosti spolupráce:


Minimální délka spolupráce jsou 3 měsíce (6 konzultací v rozsahu: 90 minut/cena: 18 000 Kč, 3 hodiny/cena: 24 000Kč, 6 hodin/ cena: 57 600 Kč). Jednorázové konzultace trvají: 90 minut/ za cenu: 3600 Kč, 3 hodiny/za cenu 4800 Kč, 6 hodin za cenu: 9600 Kč, V ceně je příprava na konzultaci a výstup z konzultace v podobě e-mailu.Co spolu můžeme probrat:


Základy podnikání

Protože jsem sama začala podnikat po mateřské, ráda předám své zkušenosti maminkám, které začínají podnikat nebo o podnikání uvažují.

Návyky

Úspěšné od neúspěšných podnikatelů dělí správné návyky. Během naší spolupráce vám předám doporučení, jak si vytvořit lepší návyky a udržet si je.

Cenotvorba

Pořádek ve financích vám ušetří mnoho starostí v podnikání. Proto společně vytvoříme systém a nastavíme pravidla, která vám budou ku prospěchu.

Podnikatelský plán

Mít dobrý podnikatelský plán je základ každého podnikání. Během konzultace vás povedu k tomu, abyste si ujasnili podnikatelský záměr a vytvořili si plán.

(Téma je vhodné řešit během dlouhodobé spolupráce.)


Tvorba webových stránek


O tvorbu obsahu na webové stránky se zajímám skoro deset let. Podnikatelům ve službách jsem pomáhala s plánováním celého webu i přípravou textů.

Tvorbu webu

Aby realizace webu proběhla hladce, je třeba dobrá komunikace. Budu vám oporou při komunikaci se specialisty i agenturou. Společně vše vymyslíme a naplánujeme.

Psaní textů

Příprava textů na web vás může pěkně potrápit. Při konzultaci projdeme vaše texty, dám vám zpětnou vazbu a předám cenné rady a tipy ze své praxe.

Obsahový plán

Zajímavý obsah je možné najít v každé firmě. Během konzultace probereme váš podnikatelský záměr a vytvoříme obsahový plán. 

(Téma je vhodné řešit během dlouhodobé spolupráce.)Marketing


Potenciál on-line marketingu pro freelancery a malé firmy jsem pochopila na prvním školení, které jsem navštívila. Od té doby se stále vzdělávám s sleduji trendy.

Sociální sítě

Sociální sítě nabízí mnoho možností pro firmy a podnikatele. Vysvětlím vám, jak jednotlivé sítě fungují a dám tipy, jak je využít v praxi.

Články

I v době, kdy jsou trendem hlavně videa, dává smysl psát články. Při konzultaci dáme dohromady témata, o kterých můžete psát do firemního magazínu. 

Marketingová strategie

Možná vás plánování a vyhodnocování marketingových aktivit nebaví, ale má to smysl. Společně vytvoříme marketingovou strategii, abyste měli jasno.

(Téma je vhodné řešit během dlouhodobé spolupráce.)Ať zvolíte jednorázovou konzultaci nebo dlouhodobou spolupráci, můžeme se setkat on-line, v Českých Budějovicích, na Šumavě nebo v Praze.

Napište mi na info@hankamikolasova.cz a domluvte si svůj termín.


Věřím, že vám naše spolupráce ušetří starosti i finance. 

Těším se na setkání.