Služby


Služby

Jako marketingová specialistka na volné noze pracuji od roku 2014. Pro své klienty jsem tvořila obsah na sociální sítě, psala texty na webové stránky a články. Také jsem připravovala obsahové plány, konzultovala podnikatelské záměry a marketingové strategie. Nyní dělám hlavně konzultace.

Konzultace pro podnikatele

Konzultace dělám proto, že mě zajímají příběhy, baví mě přinášet nové vhledy a předávat informace. Mými klienty jsou nejčastěji podnikatelé na volné noze, majitelé malých firem nebo agentur.

Domluvte si konzultaci, řešíte-li některé z těchto témat:

OSOBNÍ ROZVOJ

Býváte nespokojení a bez energie? Nemáte ideální podmínky, a i přesto chcete podnikat? Naučím vás postupy, jak si lépe zorganizovat práci.

Jste zahlceni povinnostmi a zapomínáte? Milujete svou práci, ale stále bojujete s produktivitou? Předám vám tipy, jak lépe zvládat své povinnosti.

Máte nápady, ale minimum času na jejich realizaci? Nedaří se vám tak, jak byste chtěli? Pomohu vám vybrat, co je skutečně důležité.

Nevyděláváte tolik, kolik byste si přáli? Trvá vám práce déle než je zvykem? Společně vytvoříme plán, jak vaši situaci vylepšit.

PODNIKÁNÍ

Nedaří se vám jako dřív, ale nevíte co změnit? Mám široký přehled o různých způsobech podnikání. Vysvětlím vám, jaké jsou dnešní možnosti.

Jste zahlceni informacemi? Dám vám vhodné tipy na další vzdělávání a doporučím zdroje informací vhodné pro vaši aktuální situaci.

Nechcete konkurovat cenou? Chcete si vytvořit originální značku? To, co jsem se naučila o budování značek, vám předám při konzultaci.

Práce vám nedává smysl? Jste na volné noze, ale nemáte kolem sebe nikoho, kdo řeší podobné starosti? Společně vytvoříme nový podnikatelský plán.

MARKETING

Chcete mít přehled? Povím vám, co je aktuálně v marketingu nového. Předám vám tipy, které vám ulehčí rozhodování, do čeho se pustit.

Potřebujete vybrat marketingové nástroje? Během konzultace vám vysvětlím, jak o nich přemýšlet a společně vybereme ty vhodné pro váš záměr.

Chcete pomoci s marketingovou strategii? Dám vám několik doporučení, jak postupovat, než se pustíte do samotné tvorby strategie.

Hledáte specialisty na marketing? Potřebujte pomoci s vaším projektem? Pomohu vám vybrat takové, kteří se vyznají v oblasti, ve které podnikáte.

Těším se na spolupráci!