Služby


Svým klientům pomáhám najít řešení, jak lépe sladit podnikání a rodinné povinnosti, ale také jak mít více času na své zájmy a vzdělávání.

Během konzultací se společně s klienty zaměřujeme na profesní rozvoj, podnikání a marketing.

A co konkrétně spolu můžeme řešit?

Rozvoj

Mít správné NÁVYKY je důležité, když chcete posunou své podnikání dál. Nedaří se vám dodržovat termíny? Dám vám tipy, jak změnit návyky.

Všichni máme nějaké HODNOTY, za kterými si stojíme. Máte mnoho aktivit a nevíte do čeho se pustit dřív? Pomohu vám ujasnit si, co je důležitější.

DOMOV by měl být mít místo k odpočinku a setkávání s blízkými. Je pro vás spíše místem, kde vás čeká další práce? Doporučím, jak ho zařídit PRAKTICKY.

INFORMACÍ je všude mnoho. Jste zahlceni a nevíte, čemu svou pozornost věnovat dříve? Dám vám tipy na vhodné zdroje pro vaši aktuální potřebu.

Kdo je přirozeně aktivní, vždy si něco najde. Milujete svou práci, ale stále bojujete s produktivitou? Dám vám tipy, jak práci lépe ORGANOZOVAT.

Úspěchem není mít mnoho práce, ale zvládat ji v termínu. Máte pocit, že stále nic nestíháte? Naučím vás jak si vytvořit ČASOVÝ PLÁN.

Podnikání

Každý jsme jiný. Někdo umí to a někdo zase ono. Chcete lépe pochopit své TALENTY? Doporučím vám vhodné testy osobnosti nebo specialisty na typologii osobnosti.

Když se změní okolnosti, každodenní aktivity mohou přestat dávat smysl. Postrádáte MOTIVACI do další práce? Společně vytvoříme nový plán.

Mít velké plány a minimum času na jejich realizaci může být stresující. Nedaří se vám všechno zvládat? Pomohu vám ujasnit si, co dává SMYSL.

VIZE může být hnacím motorem, když přijde krize. Chcete si vytvořit vizi a visionboard? Dám vám tipy, jak na to, aby to splnilo účel.

Někdo se cítí skvěle při plánování, někdo si užívá kreativní tvorbu. Bere vám práce příliš energie? Vysvětlím vám, co to je FLOW a jak ho využít v praxi.

Kdo by nechtěl vydělávat více peněz za méně času. Trvá vám práce déle, než je zvykem? Pomohu vám nastavit SLUŽBY a jejich optimální CENU.

Marketing

Konkurovat cenou není nikdy optimální. Chcete si vytvořit originální ZNAČKU? To, co jsem se naučila o budování značek, vám předám při konzultaci.

Kvalitní OBSAH se nikdy neztratí. Nechcete být na to sami? Dám vám doporučení, jak postupovat, než se pustíte do samotné tvorby obsahu.

Mít stále v marketingu přehled není snadné. Nezvládáte sledovat TRENDY? Dám vám informace, které vám ulehčí rozhodnutí, na co se zaměřit.

NETWORKING může být jednou z možností, jak šířit povědomí o své firmě nebo značce. Nevíte, jak na to? Dám vám ověřené tipy.

Vybrat vhodné MARKETINGOVÉ NÁSTROJE, může být oříšek. Chcete tipy, jak k samotnému výběru přistupovat? Dám vám je během konzultace.

Čas je k nezaplacení. Potřebujete vhodné SPECIALISTY, kteří vám pomohou s marketingem? Doporučím vám ověřené odborníky nebo firmy.

Těším se na spolupráci!