O mně


KDO JSEM

Pracuji pro podnikatele, kteří pochopili přínos internetového marketingu a chtějí ho využít ve svém podnikání. Jsem marketingová specialistka, konzultantka, současně tvořím texty na webové stránky a články do firemních blogů. Pomohu vám realizovat podnikání a budovat značku na internetu.

Při své práci myslím pozitivně a na každé nové zakázce vidím vždy spousty příležitostí. Dělá mi radost, když mohu pomoci klientům zorientovat se v dnešním hektickém světě digitálních médií a podpořit tak jejich podnikatelský záměr.

Práce na volné noze je mým životním stylem, který jsem si vybrala po rodičovské dovolené, kdy jsem nechtěla dělat kompromisy mezi prací a osobním životem. Při dobré organizaci práce jde všechno, a proto mám svou práci ráda.

Mé zájmy se prolínají s mým povoláním od vzdělávání, blogování až po setkávání se s inspirativními lidmi. Velkou část volného času trávím se synem. V neposlední řadě je stále mým zájmem má původní profese, projektování nábytku a interiérů.

 

Můj příběh

Potenciál on-line marketingu jsem pochopila, když jsem chtěla začít podnikat v původní profesi. Ihned jsem začala čerpat nové informace a šířit své poznatky dále.

Tak jsem se dostala  i ke svým prvním zákazníkům, pro které jsem pracovala jako copywriterka, starala se o sociální sítě a psala články do blogu. Na náhody nevěřím, proto je marketing již několik let hlavní náplní mého profesního života. Klienti si mě vybírají právě proto, že se umím na jejich podnikání podívat i ze strany podnikatele, ne jen marketéra.

V poslední době jsem se rozhodla předávat své zkušenosti dále.

VZDĚLÁNÍ

Absolvovala jsem několik kurzů marketingu na Facebooku a obsahového marketingu.

Mezi ty, které mě nejvíc obohatily, patří např. školení od Katky Komorousové, kurz od Davida Lörincze  „Marketing na Facebooku“ či školení content marketingu a obsahové strategie v Dobrém webu.

Jelikož je on-line marketing velice dynamický obor, vzdělávám se v podstatě neustále, sleduji odborné blogy, chodím na přednášky, navštěvuji konference a snažím se být v kontaktu s kolegy, od kterých je co se učit.

Česem jsem pochopila, že pokud chci dodávat klientům stále kvalitnější a komplexní služby, nemohu všechno dělat sama. Spolupracuji proto s kolegy z Brilo Teamu, kteří se specializují na tvorbu webových stránek a on-line marketing.

 

PRAXE

Mezi mé první příležitosti v on-line marketingu patřila správa firemních sociálních sítí pro českobudějovickou vzdělávací agenturu, jazykovou školu a personální agenturu. Současně jsem tvořila obsahovou strategii a texty na nově vznikající web realitní makléřky. Dále jsem pracovala například na tvorbě příspěvků na Facebook advokátní kanceláře, módní návrhářky, designérky, obchůdku s autorskou módou, webové společnosti, e-shopu s elektrospotřebiči, účetní firmy a mnohých dalších.

Mé zkušenosti se stále rozšiřují, protože se ráda učím nové věci a pracuji na projektech, které mě profesně posouvají dál.

Reference najdete na Facebooku nebo LinkedInu.

KONTAKTUJTE MĚ,

TĚŠÍM SE NA SPOLUPRÁCI
Odeslat