O mně


KDO JSEM

Pracuji pro podnikatele i firmy, co pochopili přínos obsahového marketingu a chtějí ho využít ve svém podnikání. Dávám klientům návod, díky němuž zjistí, jakým sociálním sítím mají věnovat pozornost, co publikovat na blogu a kde čerpat inspiraci. Současně píši texty na weby a články do firemních blogů.

Při své práci myslím pozitivně a na každé nové zakázce vidím vždy spousty příležitostí. Dělá mi radost, když mohu pomoci klientům zorientovat se v dnešním hektickém světě digitálních médií a podpořit tak jejich podnikatelský záměr.

Práce na volné noze je mým životním stylem, který jsem si vybrala po rodičovské dovolené, kdy jsem nechtěla dělat kompromisy mezi pracovní dobou a volným časem. Při dobré organizaci práce jde všechno, a proto mám svou práci ráda.

Mé zájmy se prolínají s mým povoláním od vzdělávání, blogování až po setkávání se s inspirativními lidmi. Velkou část volného času trávím se synem. V neposlední řadě je stále mým zájmem má původní profese, projektování nábytku a interiérů.

 

můj příběh

Potenciál on-line marketingu jsem pochopila, když jsem chtěla založit vlastní firmu v původní profesi. Ihned jsem začala čerpat nové informace a šířit své poznatky dále.

Tak jsem se dostala  i ke svým prvním zákazníkům, pro které jsem pracovala jako Brand manažerka, spravovala jejich sociální sítě a psala články do blogu. Na náhody nevěřím, proto je obsahový marketing již několik let mým hlavním oborem. Klienti si mě vybírají právě proto, že se umím na jejich podnikání podívat i ze strany podnikatele, ne jen marketéra.

 

VZDĚLÁNÍ

Absolvovala jsem několik kurzů marketingu na Facebooku a obsahového marketingu.

Mezi ty, které mě nejvíc obohatily, patří např. školení od Katky Komorousové, kurz od Davida Lörincze  „Marketing na Facebooku“ či školení content marketingu a obsahové strategie v Dobrém webu.

Jelikož je on-line marketing velice dynamický obor, vzdělávám se v podstatě neustále, sleduji odborné blogy, chodím na přednášky, navštěvuji konference a snažím se být v kontaktu s kolegy, od kterých je co se učit.

Díky hlubšímu vzdělávání se jsem pochopila, že pokud chci dodávat klientům kvalitnější a komplexnější služby, nemohu všechno dělat sama v té kvalitě, ve které bych chtěla.

Abych byla schopná profesionálně zajistit koordinaci celých on-line projektů v režii několika profesionálů, absolvovala jsem výcvik Kompetenční akademie® TOP manažer.

 

SPOLUPRÁCE

Spolupracuji s grafiky, copywritery či marketingovými specialisty.

Současně díky spojení s teamem BRILO z Českých Budějovic jsem schopná zajistit klientům servis od tvorby webových stránek až po e-commerci.

 

PRAXE

Mezi mé první příležitosti v on-line marketingu patřila správa firemních sociálních sítí pro českobudějovickou vzdělávací agenturu, jazykovou školu a personální agenturu.

Současně jsem tvořila obsahovou strategii a texty na nově vznikající web realitní makléřky.

Dále jsem pracovala například na tvorbě příspěvků na Facebook advokátní kanceláře, módní návrhářky, designérky, obchůdku s autorskou módou, webové společnosti, e-shopu s elektrospotřebiči, účetní firmy a mnohých dalších.

 

KONTAKTUJTE MĚ

TĚŠÍM SE NA SPOLUPRÁCI
Odeslat