O mně


Můj příběh

Od základní školy jsem toužila projektovat interiéry. Nějaký čas jsem pracovala v obchodě s nábytkem a kuchyňském studiu. Práce to byla krásná, ale současně náročná.

Po mateřské jsem dala přednost synovi a změnila obor. Začala jsem se věnovat on-line marketingu. V roce 2014 jsem se pustila do podnikání.

Toho času byly synovi 4 roky a s jeho tatínkem jsme se právě rozváděli. Nebylo to snadné období. Byla to výzva. Četla jsem knihy, navštěvovala kurzy a přednášky o osobním rozvoji. To mi dalo hodně. V osobním rozvoji jsem si našla novou zálibu.

Proč píšu blog

V únoru 2024 jsem ukončila podnikání v on-line marketingu. Protože si nechci nechat pro sebe, co jsem se během podnikání naučila, píšu články a příspěvky na sociální sítě. V mém blogu si můžete přečíst o podnikání, osobním rozvoji i životním stylu. Najdete zde také něco o mně nebo recenze na knihy, které mám ráda. A protože si myslím, že tipů na výlety a dovolené není nikdy dost, mezi „zajímavostmi“ najdete i něco z toho.

Plán s blogem

S blogem mám velké plány, tak mi držte palce, ať mi to jde od ruky.

Mým hlavním cílem je podpořit maminky-podnikatelky, které se snaží sladit práci s rodinu a domácností, protože sama vím, jak je to těžké.

Zájmy

Ráda jezdím na kole a chodím na procházky. Miluji přírodu, pohyb a cestování. Zajímám se o zdravý životní styl, osobní rozvoj a interiérový design. Nejraději odpočívám ve wellness, u pěkného filmu nebo si zajdu s kamarádkou na kafe. Když jsem doma, tak vařím, peču, čtu knihy nebo píšu.