O mně


Marketingová specialistka, freelancerka, konzultantka – to mě vystihuje. Jsem náročná a komplikovaná, ale věřím, že vždy je nějaká cesta. Proto nehledám výmluvy, ale raději možnosti, jak dosáhnout cíle.

Jsem také máma. Každý den se snažím sladit čas na rodinu, domácnost a práci. Musela jsem se naučit minimalizovat a optimalizovat všechno, co dělám.

A protože si nechci nechat pro sebe, co umím, píšu články a dělám konzultace.

Můj příběh

Od dětství jsem měla ráda hezké věci, ve volném čase jsem listovala časopisy o bydlení, kreslila a psala. Už na druhém stupni základní školy jsem věděla, co chci dělat.

Když jsem začala pracovat v obchodě s nábytkem, byla jsem konečně spokojená. Hledat pro zákazníky vhodné řešení a projektovat interiéry – to bylo to, co mě bavilo.

Když mi bylo 22, otěhotněla jsem. Pak jsem se vdala a šla na mateřskou. Během rodičovské dovolené jsem začala uvažovat o podnikání.

Při hledání možností, jak získat klienty, jsem narazila na kurz on-line marketingu. On-line marketing mě nadchnul natolik, že jsem se o něj začala zajímat více.

Ke konci rodičovské dovolené jsem se ale vrátila do zaměstnání. Pracovala jsem v kuchyňském studiu, ale dlouho to nešlo. Kvůli pracovní době jsem trávila málo času se synem, který byl často nemocný, a to mi bylo líto.

Stále jsem doufala, že bych mohla začít podnikat. V té době jsme se ale s manželem rozváděli, potřebovala jsem mít “jistý příjem”. Právě proto, když jsem dostala nabídku pracovat ve vzdělávací a personální agentuře jako asistentka marketingu, vzala jsem to.

Později přišly poptávky od několika dalších firem, které potřebovaly pomoci s on-line marketingem. 21.7.2014 jsem si proto zřídila živnostenský list a začala v tomto oboru podnikat.

Začínala jsem s tvorbou obsahu na sociální sítě, psala texty na webové stránky, články do firemních blogů, později jsem dělala také marketingové strategie a obsahové plány. Toho času jsem bydlela v Českých Budějovicích.

Protože jsem se chtěla dál vzdělávat a mít klienty, u kterých bych se mohla více realizovat, přestěhovala jsem se začátkem roku 2016 do Prahy. V Praze jsem dělala hlavně marketingové konzultace, při kterých jsem pomáhala firmám i freelancerům s budováním jejich značek.

Během roku 2020 jsem se díky okolnostem přesunula se synem z Prahy na Šumavu, kde jsem se narodila.

Po dlouhém přemýšlení, jak přizpůsobit svou práci místu bydliště, jsem začala dělat marketingové konzultace on-line. Během konzultací nejraději chodím do přírody. (Těším se, až se ke mně přidáte!)

Také jsem se rozhodla využít svých znalostí nábytku a začala psát články o bydlení pro e-shopy s nábytkem (podobné najdete také v mém blogu).

Ve volném čase píšu také články pro inspiraci, motivaci a podporu podnikatelů, kteří (stejně jako já) hledají možnosti jak zvládat rodinné povinnosti a současně podnikat.