O mně


Můj příběh

Od základní školy jsem toužila projektovat interiéry. Nějaký čas jsem pracovala v obchodě s nábytkem a kuchyňském studiu. Práce to byla krásná, ale současně náročná.

Po mateřské jsem dala přednost synovi a změnila obor. Začala jsem se věnovat on-line marketingu. V roce 2014 jsem si rozjela podnikání.

Toho času byly synovi 4 roky a s jeho tatínkem jsme se právě rozváděli. Nebylo to snadné období. Byla to výzva. Četla jsem knihy, navštěvovala kurzy a přednášky o osobním rozvoji. To mi dalo hodně. V osobním rozvoji jsem si našla novou zálibu.

Proč píšu blog

V únoru 2024 jsem se rozhodla ukončit podnikání. Protože si nechci nechat pro sebe, co jsem se za ty roky naučila, píšu články a příspěvky na sociální sítě. V mém blogu si můžete přečíst o podnikání, osobním rozvoji a životním stylu. Najdete zde také něco o mně nebo recenze na knihy. Protože miluji cestování, chci přidávat i tipy na výlety. (Snad je tu časem najdete.)

Plán s blogem

S blogem mám velké plány, tak mi držte palce, ať mi to jde od ruky.

Ráda bych podpořila maminky-podnikatelky, které se snaží sladit práci s rodinu a domácností, protože sama vím, jak je to těžké.

Zájmy

Ráda jezdím na kole a chodím na procházky. Miluji přírodu, pohyb a cestování. Zajímám se o zdravý životní styl, osobní rozvoj a interiérový design. Nejraději odpočívám ve wellness, u pěkného filmu nebo zajdu s kamarádkou na kafe. Když jsem doma, tak vařím, peču nebo si čtu.