O mně


Jsem marketingová specialistka na volné noze. V oboru se pohybuji desátým rokem. Začínala jsem správou firemních stránek na Facebooku, psala jsem texty na webové stránky a články do firemních magazínů (na téma bydlení, zdravý životní styl, osobní rozvoj, podnikání či marketing). Později jsem připravovala marketingové strategie a obsahové plány pro firmy podnikající ve službách.

Co dělám

Nyní dělám hlavně konzultace zaměřené na tvorbu webových stránek, marketing a základy podnikání pro firmy z jižních Čech. Nabízím jednorázové konzultace i možnost dlouhodobé spolupráce.

●  Během konzultací řeším s klienty například výběr specialistů na webové stránky, bývám jim oporou při samotné realizaci webu a komunikaci s agenturou.

●  Podnikatele učím využívat sociální sítě k budování značky a získávání nových zakázek. Pomohu vám také s firemním blogem nebo magazínem.

●  Klienty, kteří začínají nebo o podnikání uvažují, vedu k tomu, aby si ujasnili své plány, vytvořili si lepší návyky a udělali si systém ve své práci.

Kde se můžeme potkat

Potkat se můžeme on-line, při procházce po Českých Budějovicích, v kavárně či u vás ve firmě. Občas jezdím také do Prahy.

S kým spolupracuji

Mezi mé klienty patří majitele malých a středních firem, kteří podnikají ve službách. Bývají jimi majitelé vzdělávacích, cestovních či marketingových agentur, realitních, účetních nebo advokátních kanceláří a stavebních firem.

Ale pracuji i se specialisty na volné noze – s lektory, terapeuty, výživovými specialisty, architekty, interiérovými designéry a se specialisty na online marketing.

Též ráda předávám své zkušenosti maminkám, které o podnikání uvažují nebo s ním začínají, protože jsem sama začala podnikat po mateřské a vím, jak je to těžké.

Co mě baví na mé práci

Na své práci mám ráda různorodost a flexibilitu. Těší mě, když mají klienti výsledky, realizují se a posouvají se kupředu ve svém podnikání.

Proto, abych mohla svým klientům předávat aktuální informace, stále se vzdělávám a sleduji trendy. Čtu knihy, poslouchám podcasty nebo audioknihy a setkávám se s lidmi, od kterým se mohu něco naučit nebo získat inspiraci.

Moje zájmy

Když nepracuji, jezdím na kole, chodím na procházky nebo se věnuji domácnosti a synovi. Mám ráda přírodu, pohyb a cestování. Zajímám se o zdravý životní styl, osobní rozvoj a interiérový design. Nejraději odpočívám ve wellness centru, u pěkného filmu nebo si zajdu s kamarádkou na něco dobrého.

Zajímá vás o mně víc? Sledujte mě na Instagramu, mrkněte na můj blog nebo mi napište na info@hankamikolasova.cz.