O mně


Jsem marketingová specialistka, freelancerka a máma. Pro své klienty dělám konzultace zaměřené na seberozvoj, podnikání a marketing. Protože se zajímám o interiérový design, také píšu články o bydlení. Sama se stále učím a sleduji trendy. Ve volném čase chodím na procházky nebo jezdím na kole.

Můj příběh

Od dětství jsem měla ráda hezké věci, ve volném čase jsem listovala časopisy o bydlení, kreslila a psala. Už na druhém stupni základní školy jsem věděla, co chci dělat.

Když jsem začala pracovat v obchodě s nábytkem, byla jsem konečně spokojená. Hledat pro zákazníky vhodné řešení a projektovat interiéry – to bylo to, co mě bavilo.

Když mi bylo 22, otěhotněla jsem. Pak jsem se vdala a šla na mateřskou. Během rodičovské dovolené jsem začala uvažovat o podnikání.

Při hledání možností, jak získat klienty, jsem narazila na kurz on-line marketingu. On-line marketing mě nadchnul natolik, že jsem se o něj začala zajímat více.

Ke konci rodičovské dovolené jsem se ale vrátila do zaměstnání. Pracovala jsem v kuchyňském studiu, ale dlouho to nešlo. Kvůli pracovní době jsem trávila málo času se synem, který byl často nemocný, a to mi bylo líto.

Stále jsem doufala, že bych mohla začít podnikat.

V té době jsme se ale s manželem rozváděli a já potřebovala pravidelný příjem. Proto, když jsem dostala nabídku dělat ve vzdělávací a personální agentuře marketing, vzala jsem to.

Později přišly poptávky od několika dalších firem, které potřebovaly pomoci s on-line marketingem. 21.7.2014 jsem si proto zřídila živnostenský list a začala v tomto oboru podnikat.

Začínala jsem s tvorbou obsahu na sociální sítě, psala texty na webové stránky, články do firemních blogů, později jsem dělala také marketingové strategie a obsahové plány. Tehdy jsem bydlela v Českých Budějovicích.

I proto, že jsem se chtěla dál vzdělávat a pracovat pro klienty, u kterých bych mohla uplatnit své znalosti, přestěhovala jsem se začátkem roku 2016 do Prahy. V Praze jsem dělala také marketingové konzultace, při kterých jsem pomáhala firmám i freelancerům s budováním jejich značky.

Během roku 2020 jsem se přestěhovala do Vacova. 

Nyní dělám hlavně konzultace zaměřené na serozvoj, podnikání a marketing (on-line nebo během procházky po Šumavě). Také píšu články o bydlení.