O mně


Jsem marketingová specialistka, freelancerka a máma. Pro své klienty dělám konzultace zaměřené na seberozvoj, podnikání a marketing. Protože se zajímám o interiérový design, také píšu články o bydlení. Sama se stále učím a sleduji trendy. Ve volném čase chodím na procházky nebo jezdím na kole.

Můj příběh

Od dětství jsem měla ráda hezké věci, ve volném čase jsem listovala časopisy o bydlení, kreslila a psala. Už na druhém stupni základní školy jsem věděla, co chci dělat.

Když jsem začala pracovat v obchodě s nábytkem, byla jsem konečně spokojená. Hledat pro zákazníky vhodné řešení a projektovat interiéry – to bylo to, co mě bavilo.

Když mi bylo 22, otěhotněla jsem. Pak jsem se vdala a šla na mateřskou. Během rodičovské dovolené jsem začala uvažovat o podnikání.

Při hledání možností, jak získat klienty, jsem narazila na kurz on-line marketingu. On-line marketing mě nadchnul natolik, že jsem se o něj začala zajímat více.

Ke konci rodičovské dovolené jsem se ale vrátila do zaměstnání. Pracovala jsem v kuchyňském studiu, ale dlouho to nešlo. Kvůli pracovní době jsem trávila málo času se synem, který byl často nemocný, a to mi bylo líto.

Stále jsem doufala, že bych mohla začít podnikat.

V té době jsme se ale s manželem rozváděli a já potřebovala pravidelný příjem. Proto, když jsem dostala nabídku dělat ve vzdělávací a personální agentuře asistentku marketingu, vzala jsem to.

Později přišly poptávky od několika dalších firem, které potřebovaly pomoci s on-line marketingem. 21.7.2014 jsem si proto zřídila živnostenský list a začala podnikat.

Začínala jsem s tvorbou obsahu na sociální sítě, psala texty na webové stránky a články do firemních blogů. Později jsem dělala také marketingové strategie a obsahové plány. Tehdy jsem bydlela v Českých Budějovicích.

I proto, že jsem se chtěla dále vzdělávat a pracovat pro klienty, u kterých bych mohla uplatnit své znalosti, přestěhovala jsem se začátkem roku 2016 do Prahy.

Od roku 2020 bydlím ve Vacově, který leží v okresu Prachatice v Jihočeském kraji.

Nyní dělám hlavně konzultace zaměřené na serozvoj, podnikání a marketing (on-line nebo během procházky po Šumavě). Také píšu články o bydlení.

Chcete o mně zjistit ještě více? Přečte si články na mém blogu:

Kdo jsem a co mě ovlivnilo,

Proč dělám marketing a na co se zaměřuji,

Proč konzultaci se mnou,

„Proč to děláš?” zeptal se mě Tomáš.

Těším se, až poznám já vás! Napište mi na info@hankamikolasova.cz