O mně


Marketingová specialistka, designérka a podnikatelka – to mě vystihuje. Jsem náročná a komplikovaná, ale věřím, že vždy je nějaká cesta, jak mít jednodušší život. Proto nehledám výmluvy, ale raději možnosti, jak dosáhnout svého.

Jsem také máma. Každý den se snažím sladit čas na rodinu, domácnost a práci. Musela jsem se naučit minimalizovat a optimalizovat všechno, co dělám.

A protože si nechci nechat pro sebe, co jsem se při tom naučila, píšu články a dělám konzultace.

Můj příběh

Od dětství jsem měla ráda hezké věci, ve volném čase jsem listovala časopisy o bydlení, kreslila a psala. Už na druhém stupni základní školy jsem věděla, co chci dělat.

Když jsem začala pracovat v obchodě s nábytkem, byla jsem konečně spokojená. Hledat pro zákazníky vhodné řešení a projektovat interiéry – to bylo to, co mě bavilo.

Když mi bylo 22, otěhotněla jsem. Pak jsem se vdala a šla na mateřskou. Během rodičovské dovolené jsem začala uvažovat o podnikání.

Při hledání možností, jak získat klienty, jsem narazila na kurz on-line marketingu. On-line marketing mě nadchnul natolik, že jsem se o něj začala zajímat více.

Ke konci rodičovské dovolené jsem se ale vrátila do zaměstnání. Pracovala jsem v kuchyňském studiu, ale dlouho to nešlo. Kvůli pracovní době jsem trávila málo času se synem, který byl často nemocný, a to mi bylo líto.

Stále jsem doufala, že bych mohla začít podnikat. V té době jsme se ale s manželem rozváděli, potřebovala jsem mít “jistý příjem”. Právě proto, když jsem dostala nabídku pracovat ve vzdělávací a personální agentuře jako asistentka marketingu, vzala jsem to.

Později přišly poptávky od několika dalších firem, které potřebovaly pomoci s on-line marketingem. 21.7.2014 jsem si proto zřídila živnostenský list a začala v tomto oboru podnikat.

Začínala jsem s tvorbou obsahu na sociální sítě, psala texty na webové stránky, články do firemních blogů, později jsem dělala také marketingové strategie a obsahové plány. Toho času jsem bydlela v Českých Budějovicích.

Protože jsem se chtěla dál vzdělávat a mít klienty, u kterých bych se mohla více realizovat, přestěhovala jsem se začátkem roku 2016 do Prahy. V Praze jsem dělala hlavně marketingové konzultace, při kterých jsem pomáhala firmám i freelancerům s budováním jejich značek.

Během roku 2020 jsem se díky okolnostem přesunula se synem z Prahy na Šumavu, kde jsem se narodila.

Po dlouhém přemýšlení, jak přizpůsobit svou práci místu bydliště, jsem začala dělat marketingové konzultace on-line. Během konzultací nejraději chodím do přírody. (Těším se, až se ke mně přidáte!)

Také jsem se rozhodla využít svých znalostí nábytku a začala psát články o bydlení pro e-shopy s nábytkem (podobné najdete také v mém blogu).

Ve volném čase píšu také články pro inspiraci, motivaci a podporu podnikatelů, kteří (stejně jako já) hledají možnosti jak zvládat rodinné povinnosti a současně podnikat.