Proč píšu články o bydlení


Zájem o zařizování interiérů mám od dětství. A protože mě baví také psát, píšu články o bydlení a zařizování interiérů.

Zájem o zařizování interiérů mám od dětství. Bavilo mě listovat časopisy o bydlení, často jsem předělávala svůj pokoj a už od druhého stupně základky jsem věděla, čím se chci živit. Projektování nábytku a interiérů bylo jasnou volbou. Když jsem začala pracovat v obchodě s nábytkem, splnil se mi sen.

Po mateřské jsem byla v oboru už jen pár měsíců, ale o interiéry se zajímám stále. Protože mě baví psát, píšu články o bydlení.

O čem nejraději píšu

Domácnost

I proto, že jsem čtrnáct let mámou, naučila jsem se organizovat domácí práce. Přišla jsem na mnohé vychytávky a své tipy a triky ráda předávám dál.

Kuchyň

Od dětství se u nás vařilo. Věřím, že tam, kde se dobře vaří, drží rodina pohromadě. Protože mám mnoho zájmů, snažím se hledat možnosti, jak si práci ulehčit. Zkoumám novinky a ráda je sdílím:

Jak vybrat kuchyňskou linku

Pracovna

I když se to na první pohled možná nezdá, každodenní práce na počítači není procházka růžovým sadem. Mít dobrou pracovnu je důležité. Jak vybrat židli k PC si můžete přečíst v článku:

Nejlepší židle k PC

Ložnice

Zjistila jsem, jak kvalita spánku ovlivňuje mou energii, následně pracovní výkon a schopnost myslet kreativně. Proto jsem se začala zajímat o to, jak si zařídit ložnici tak, abych si v ní dokázala odpočinout a načerpat energii. To, co jsem zjistila, si nechci nechat jen pro sebe:

Jak vybrat postel

Nejlepší matrace pro bolavá záda

Jídelna + obývací pokoj

Mám ráda společnost stejně naladěných lidí u dobrého jídla a pití. Proto mi záleží na tom, aby se u mě doma všichni cítili dobře. Tipy, jak si zařídit obývák či jídelnu, sdílím velmi ráda:

Jak vybrat konferenční stolek

Zdroj fotografie: fotobanka PIXABAY