Proč články o bydlení


Zájem o zařizování interiérů mám od dětství. Bavilo mě listovat časopisy o bydlení. Často jsem předělávala svůj pokoj. A už od druhého stupně základní školy jsem věděla, čím se chci jednou živit. Projektování nábytku a interiérů bylo jasnou volbou.

Když mi bylo 21 let, začala pracovat v obchodě s nábytkem. Prodávala jsem nábytek a projektovala interiéry. Ve 23 letech jsem sice šla na mateřskou a po mateřské jsem byla v oboru už jen pár měsíců, ale o interiérový design se stále zajímám. Během let se k mému zájmu přidalo i projektování interiérů z praktické stránky.

Ráda píšu

A protože mě vždy bavilo také psát a věřím, že obsahový marketing funguje, píšu články nejen do svého blogu, ale i pro firmy či e-shopy a jejich blogy nebo magazíny. 

Proč články o bydlení z mého „pera“?

Domácnost

I proto, že jsem už jedenáct let mámou a sedm let podnikatelkou, naučila jsem se perfektně organizovat domácí práce. Přišla jsem na mnohé vychytávky. Své triky ráda předávám dál.

Kuchyň

Od dětství se u nás doma často vařilo. Věřím, že láska prochází žaludkem, a tam, kde se dobře vaří, tam drží rodina pohromadě. Protože nemám na vaření příliš času, snažím se hledat možnosti, jak si práci ulehčit. Zkoumám novinky v plánování kuchyní a ráda je sdílím.

Pracovna

I když se to na první pohled možná nezdá, každodenní práce na počítači a současně z domu není žádná procházka růžovým sadem. Musela jsem si najít systém a vytvořit si pracovní prostředí, ve kterém budu schopná fungovat a tvořit.

Ložnice

Zjistila jsem, jak kvalita spánku ovlivňuje mou energii, následně pracovní výkon a schopnost myslet kreativně. Proto jsem se začala zajímat o to, jak si zařídit ložnici tak, abych si v ní dokázala odpočinout a načerpat energii. To, co jsem zjistila, si nechci nechat jen pro sebe.

Jídelna + obývací pokoj

Jsem ráda ve společnosti rodiny a přátel. Těší mě být v přítomnosti stejně naladěných lidí u dobrého jídla a pití. Proto mi záleží na tom, aby se u nás doma všichni cítili dobře. Tipy, jak si zařídit obývák či jídelnu, sdílím velmi ráda.

Napíšu články i pro váš projekt

Potřebujete články na témata z oblasti bydlení pro svůj blog nebo magazín? Máte e-shop nebo jiný on-line projekt zaměřený na bydlení a chcete se pustit do obsahového marketingu? Napište mi na info@hankamikolasova.cz.

Nevíte, zda mé články budou pro vás ty pravé? Navštivte můj blog.

Zdroj fotografie: fotobanka PIXABAY, autor fotografie: justinedgecreative