Proč články o bydlení


Zájem o zařizování interiérů jsem měla od dětství. A protože mě baví také psát, píšu články o bydlení.

Zájem o zařizování interiérů mám od dětství. Bavilo mě listovat časopisy o bydlení. Často jsem předělávala svůj pokoj. A už od druhého stupně základní školy jsem věděla, čím se chci jednou živit. Projektování nábytku a interiérů bylo jasnou volbou.

Když mi bylo 21 let, začala pracovat v obchodě s nábytkem. Prodávala jsem nábytek a projektovala interiéry. Ve 23 letech jsem sice šla na mateřskou a po mateřské jsem byla v oboru už jen pár měsíců, ale o interiérový design se stále zajímám. Během let se k mému zájmu přidalo i projektování interiérů z praktické stránky.

Ráda píšu

A protože mě vždy bavilo také psát a věřím, že obsahový marketing funguje, píšu články nejen do svého blogu, ale i pro firmy a jejich magazíny.  

Proč píšu o bydlení

Domácnost

I proto, že jsem už dvanáct let mámou a sedm let podnikatelkou, naučila jsem se organizovat domácí práce. Přišla jsem na mnohé vychytávky. Své triky ráda předávám dál.

Vždy uklizeno žádný problém

Kuchyň

Od dětství se u nás doma často vařilo. Věřím, že tam, kde se dobře vaří, drží rodina pohromadě. Protože nemám na vaření příliš času, snažím se hledat možnosti, jak si práci ulehčit. Zkoumám novinky v plánování kuchyní a ráda je sdílím.

Jak zařídit velkou kuchyň prakticky

Jak vybrat kuchyňskou linku

Pracovna

I když se to na první pohled možná nezdá, každodenní práce na počítači není procházka růžovým sadem. Hledám proto systém, jak vytvořit dobré pracovní prostředí. Na co jsem přišla, si můžete přečíst v některém z mých článků. 

Jak na projekt domu s pracovnou

Nejlepší židle k PC

Ložnice

Zjistila jsem, jak kvalita spánku ovlivňuje mou energii, následně pracovní výkon a schopnost myslet kreativně. Proto jsem se začala zajímat o to, jak si zařídit ložnici tak, abych si v ní dokázala odpočinout a načerpat energii. To, co jsem zjistila, si nechci nechat jen pro sebe.

Jak si zařídit lepší spánek

Jak vybrat postel

Nejlepší matrace pro bolavá záda

Jídelna + obývací pokoj

Jsem ráda ve společnosti rodiny a přátel. Těší mě být v přítomnosti stejně naladěných lidí u dobrého jídla a pití. Proto mi záleží na tom, aby se u nás doma všichni cítili dobře. Tipy, jak si zařídit obývák či jídelnu, sdílím velmi ráda.

Na co si dát pozor při zařizování obývacího pokoje

Jak vybrat konferenční stolek

Napíšu články i pro váš projekt

Potřebujete články na témata z oblasti bydlení pro svůj blog nebo magazín? Máte e-shop nebo jiný on-line projekt zaměřený na bydlení a chcete se pustit do obsahového marketingu? Napište mi na info@hankamikolasova.cz.

Zdroj fotografie: fotobanka PIXABAY, autor fotografie: justinedgecreative